snappa_1458927757.jpg

 

InterHealthPathways

Globalna Inicjatywa Edukacji O Zdrowiu

 

To zdrowie, prawdziwe bogactwo, a nie kawałki złota i srebra.
— Mahatma Gandhi

 "To wszystko zaczęło się z ogromną pasjom, i dedykacją aby pomóc innym" 

INICJATYWA Przez Bartosza Skibe  

Na imię mam Bartosz Skiba i jestem "Seniorem" w Middlesex County Academy for Science Mathematics and Engineering Technologies w Edison, New Jersey. Od małego wieku wiedziałem ze miałem ogromną pasje aby pomagać innym. Przez te ostatnie kilka lat zdecydowałem że skieruje oto tą pasje poprzez medycynę. 

Przez kilka lat miałem intensje stworzyć organizacje większa od samego siebie. Organizacje która by dozwoliła mi szanse pomóc innym poprzez to co wiem teraz a nie lata po edukacji medycznej. I właśnie po przez to InterHealthPathways powstało. InterHealthPathways czyli "Międzynarodowe Ścieżki Do Zdrowia" to jak w nazwie międzynarodowa organizacja edukacyjna która uczy i pomaga najmłodszym oraz innym dowiedzieć się więcej o ogólnym zdrowiu.  Ten program odbędzie się po przez 3 dni w 1-2 godzinowych spotkaniach z grami, prezentacjami, i rozmową z lekarzami.

Ta organizacje zacznie swoje pierwsze kliniki w Polsce. Jako Polski imigrant chciałem wrócić i oddać coś dla swojej ojczyzny w stronie pomocy. Dzięki pomocy lokalnych lekarzy oraz dentystów te kliniki będą pełne informacji które zmienią codzienne życia wielu.

 

Informacje O Kontakcie: 

Telefon

+1(908)416-6015  USA

EMAIL

bartosz_skiba@interhealthpathways.org

LOKALIZACJA

POLSKA WOJ. LUBUSKIE

GODZINY

10 AM (rano)

Lipiec 17, 2017

 

Moim celem jest nie tylko informowania społeczeństwa na tematcie zdrowia, ale żeby ta nowa wiedza miała długotrwały wpływ w ich życiach.
— Bartosz Skiba
 Processed with VSCO with c3 preset
danielle-macinnes-222441-unsplash.jpg

Informacje O Programie

Chasing The Diagnosis 

Przekazywanie tego typu informacji młodzieży wymaga odpowiedniego programu. Kliniki będą mieć informacje przedstawione za pomocą prezentacji multimedialnych. Każde dziecko będzie mogło wziąć udział w licznych grach i interaktywnych zajęciach oferowanych  po przez ten program. Klinika zakończy się z grą w formacie bingo. Dzieci będą zachęcane przez cały program aby zachować informacje, aby dobrze wypaść w grze bingo. Nagrody w stylo "goodie bag" będą rozdawane dla wszystkich. Program 2017 skoncentruje się bezpośrednio na uczniach biorących rolę lekarza w poszukiwaniu prawidłowej diagnozy.

 

Laboratorium: DNA Truskawkowe

 

photo-1436124026657-36828b43c7ce.jpg

Integracja Języka Angielskiego

Przez te trzy dni nie tylko będzie koncentracja wokół wiedzy medycznej, ale także na wystawianiu osoby do wielu pojęć medycznych w języku angielskim. Tegoroczny program odpowiednio zatytułowane "Młodzi Europejczycy Twarzą Wypadek" chce, zapewnić odpowiednią komunikację i terminologię, tak aby każde dziecko wiedziało jak przekazywać podstawową wiedzę medyczną za granicą.

 

 
 
Jeden język ustawia cię na korytarzu dla życia. Ale dwa języki otwierają wszystkie drzwi na drodze do życia
— Frank Smith