snappa_1458927757.jpg

 

InterHealthPathways

Globalna Inicjatywa Edukacji O Zdrowiu

 

To zdrowie, prawdziwe bogactwo, a nie kawałki złota i srebra.
— Mahatma Gandhi
Moim celem jest nie tylko informowania społeczeństwa na tematcie zdrowia, ale żeby ta nowa wiedza miała długotrwały wpływ w ich życiach.
— Bartosz Skiba
 Processed with VSCO with c3 preset
danielle-macinnes-222441-unsplash.jpg

Informacje O Programie

Chasing The Diagnosis 

Przekazywanie tego typu informacji młodzieży wymaga odpowiedniego programu. Kliniki będą mieć informacje przedstawione za pomocą prezentacji multimedialnych. Każde dziecko będzie mogło wziąć udział w licznych grach i interaktywnych zajęciach oferowanych  po przez ten program. Klinika zakończy się z grą w formacie bingo. Dzieci będą zachęcane przez cały program aby zachować informacje, aby dobrze wypaść w grze bingo. Nagrody w stylo "goodie bag" będą rozdawane dla wszystkich. Program 2017 skoncentruje się bezpośrednio na uczniach biorących rolę lekarza w poszukiwaniu prawidłowej diagnozy.

 

Laboratorium: DNA Truskawkowe

 

photo-1436124026657-36828b43c7ce.jpg

Integracja Języka Angielskiego

Przez te trzy dni nie tylko będzie koncentracja wokół wiedzy medycznej, ale także na wystawianiu osoby do wielu pojęć medycznych w języku angielskim. Tegoroczny program odpowiednio zatytułowane "Młodzi Europejczycy Twarzą Wypadek" chce, zapewnić odpowiednią komunikację i terminologię, tak aby każde dziecko wiedziało jak przekazywać podstawową wiedzę medyczną za granicą.

 

 
 
Jeden język ustawia cię na korytarzu dla życia. Ale dwa języki otwierają wszystkie drzwi na drodze do życia
— Frank Smith