"To wszystko zaczęło się z ogromną pasjom, i dedykacją aby pomóc innym" 

INICJATYWA Przez Bartosza Skibe  

Na imię mam Bartosz Skiba i jestem "Seniorem" w Middlesex County Academy for Science Mathematics and Engineering Technologies w Edison, New Jersey. Od małego wieku wiedziałem ze miałem ogromną pasje aby pomagać innym. Przez te ostatnie kilka lat zdecydowałem że skieruje oto tą pasje poprzez medycynę. 

Przez kilka lat miałem intensje stworzyć organizacje większa od samego siebie. Organizacje która by dozwoliła mi szanse pomóc innym poprzez to co wiem teraz a nie lata po edukacji medycznej. I właśnie po przez to InterHealthPathways powstało. InterHealthPathways czyli "Międzynarodowe Ścieżki Do Zdrowia" to jak w nazwie międzynarodowa organizacja edukacyjna która uczy i pomaga najmłodszym oraz innym dowiedzieć się więcej o ogólnym zdrowiu.  Ten program odbędzie się po przez 3 dni w 1-2 godzinowych spotkaniach z grami, prezentacjami, i rozmową z lekarzami.

Ta organizacje zacznie swoje pierwsze kliniki w Polsce. Jako Polski imigrant chciałem wrócić i oddać coś dla swojej ojczyzny w stronie pomocy. Dzięki pomocy lokalnych lekarzy oraz dentystów te kliniki będą pełne informacji które zmienią codzienne życia wielu.

 

Informacje O Kontakcie: 

Telefon

+1(908)416-6015  USA

EMAIL

bartosz_skiba@interhealthpathways.org

LOKALIZACJA

POLSKA WOJ. LUBUSKIE

GODZINY

10 AM (rano)

Lipiec 17, 2017